Menajerlik

 • ARDA TAŞARCAN
  Güldüy Güldüy Show 2017 kadrosunda halen devam eden, birçok reklam , dizi ve sinema projesinde yer alan yıldız oyuncumuz Arda Taşarcan Menajerlik kadromuzda.Projeleri: Gönül İşleri Dizisi (Anacast) Ölene Kadar Dizisi (Anacast) Payitaht Dizisi. Bizim Köy`ün Şarkısı Sinema Filmi (Anacast) Defacto Fotoğraf Çekimi Turkcell, Omo, Alfemo Reklamları.
 • Alihan Türkdemir
  Bir çok reklam ve dizi projelerde yer alan yıldız oyuncumuz Alihan Türkdemir, Menajerlik kadromuzda. Bonus Flash`ın 3 yıldır yüzü olan yetenekli oyuncumuz , Muhteşem Yüzyıl Kösem Dizisinde Şehzade Mustafa karakterini canlandırdı.Dolunay ve Evlat Kokusu gibi dizilerde başrolde yer aldı. Son olarak Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte Hadi Be Oğlum Sinema Filminde baba oğul`un hikayesini canlandırdı.
 • Mihrimah Cankur
  Minik yıldız oyuncumuz Mihrimah Cankur birçok reklam projesinde yer aldıktan sonra AVLU dizisi kadrosuna Öykü karakteriyle dahil olmuştur.Reklam: Toyota Hibrid (2017). İkea (2017). Arçelik Süpürge (2017). Kızılay Reklamı (2017)AVLU DİZİSİ ANACAST- ÖYKÜ KARAKTERİHadi Be Oğlum (2018)
 • Ege Gürel
  Bir çok reklam ve dizi projelerde yer alan yıldız oyuncumuz Ege Gürel, Menajerlik kadromuzda.Galip Derviş dizisinde anacastta Yusuf karakterini canlandıran yetenekli genç oyuncumuz aynı zamanda profesyonel anlamda dublaj/seslendirme yapmaktadır.Dizi: Galip Derviş -Anacast-Yusuf Ekiz - (2013-2014). Mavi Kelebekler-Anacast - Leo Zubac (2011-2012)Bücürük Çocuk Giyim Fotoğraf Çekimi Sonbahar Kış (2013)Sinema:Arkadaşım Max (2013)
 • Esila Cansın Tekbaş
  Minik yıldız oyuncumuz Esila Cansın Tekbaş bhenüz küçük yaşına rağmen bir çok markanın reklam projesinde yer aldı. Aynı zamanda Cennetin Gözyaşları Dizisinde yer aldı.Reklam:Bim Reklamı (2018).Sebamed Reklamı (2018).Cennetin Gözyaşları Dizisi - Duru Karakteri. Devamlı rol.
 • Aras Özdoyuran
  Bir çok reklam ve dizi vb. projelerde yer alan yıldız oyuncumuz Aras Özdoyuran Menajerlik kadromuzda. Projeleri: Muhteşem Yüzyıl Kösem Dizisi. Kidzania Reklamı. Pınar Kefir Reklamı. Ölümü Gör Tv Filmi.
 • Ahmet Mete Mumcu
  Bir çok reklam, katalog çekimi vb. projelerde yer alan yıldız oyuncumuz Ahmet Mete Mumcu Menajerlik kadromuzda.Projeleri:Yalın Hele Bi Başla Klip. Omo Reklamı .Vakıf Emeklilik Reklamı. İkea Reklamı.Kığılı Fotoğraf Çekimi. Defacto Fotoğraf Çekimi. Defacto Fotoğraf Çekimi . U.S. Polo Pijamam Çekimi.
 • Alev Cınbarcı
  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi.Ankara Ünv. Yaratıcı Drama.Dialog (Oyunculuk Eğitimi) – (1992-1994).Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları – (1994-1996). Hyundai Accent “Yol Istiyoruz” Kampanya Reklamı– (2000)Knorr Bulyon Reklamı- 2000“Seda Her Derde Deva” Sitcom & Reklam Formatında 13 Bölüm – (2003)Aliya dizisi (Savcı Edina) – Yönetmen: Ahmed İmamoviç – (2017)Küçük Kadınlar Kanal D (Şükran) – (2011) Fox TV “Dinle Sevgili” (Feride) “Canım Benim” (Canan) – (2012)
 • Eren Recep Bilen
  Minik yıldız oyuncumuz Eren Recep Bilen birkaç reklam ve katalog çekimi deneyiminden sonra, Koca Koca Yalanlar Dizisine, Kerem karakteri ile dahil oldu.Şuan Kimse Bilmez Dizisinde rol almaktadır.Nako Fotoğraf Çekimi 2015Opet Reklamı (2019). DeFacto Reklamı (2019).
 • Batuhan Davutoğlu
  Minik yıldız oyuncumuz Batuhan Davutoğlu birçok reklam ve katalog çekimlerinde yer aldı. Lc Waikiki `nin çocuk yüzü olan Batuhan, son olarak Siyah Beyaz Aşk dizisinde Özgür karakterini canlandırmıştır. Tarkan`ın Yolla Klibi. Eti Süt Burger Reklamı. Defacto Fotoğraf Çekimi. Playdough ReklaLc Waikiki 2017 Back To Shocoll. Lc Waikiki 2017-2018 Sonbahar Kış Fotoğraf Çekimi.Panço Fotoğraf Çekimi.
 • Brando Morigi
  Bir çok reklam, katalog çekimi vb. projelerde yer alan yıldız oyuncumuz Brando Morigi Menajerlik kadromuzda. Son işi - Lc Waikiki markasının 2019 Yaz Bahar ve 2019 Sonbahar Kış Kampanya yüzü olan genç yeteneğimiz Yupo, Enerya, Defacto gibi bir çok markanın reklam yüzü oldu. Aynı zamanda Çağan Irmağın çektiği Rüzgar Sinema Filminde rol aldı.