Menajerlik

 • ARDA TAŞARCAN
  Güldüy Güldüy Show 2017 kadrosunda halen devam eden, birçok reklam , dizi ve sinema projesinde yer alan yıldız oyuncumuz Arda Taşarcan Menajerlik kadromuzda.Projeleri: Gönül İşleri Dizisi (Anacast) Ölene Kadar Dizisi (Anacast) Payitaht Dizisi. Bizim Köy`ün Şarkısı Sinema Filmi (Anacast) Defacto Fotoğraf Çekimi Turkcell, Omo, Alfemo Reklamları.
 • Ceren Reis
  Güldüy Güldüy Show kadrosunda halen devam eden, birçok reklam , dizi ve sinema projesinde yer alan yıldız oyuncumuz Ceren Reis Menajerlik kadromuzda. Son yaptığı işler - Bizim Köyün Şarkısı Sinema Filmi (2018). Bücürük Sinema Filmi (2018).
 • ELİF SEVİNÇ
  Güldüy Güldüy Show 2017 kadrosunda halen devam eden, birçok reklam , dizi ve sinema projesinde yer alan yıldız oyuncumuz Elif Sevinç Menajerlik kadromuzda.
 • Aras Özdoyuran
  Bir çok reklam ve dizi vb. projelerde yer alan yıldız oyuncumuz Aras Özdoyuran Menajerlik kadromuzda. Projeleri: Muhteşem Yüzyıl Kösem Dizisi. Kidzania Reklamı. Pınar Kefir Reklamı. Ölümü Gör Tv Filmi.
 • Ahmet Mete Mumcu
  Bir çok reklam, katalog çekimi vb. projelerde yer alan yıldız oyuncumuz Ahmet Mete Mumcu Menajerlik kadromuzda.Projeleri:Yalın Hele Bi Başla Klip. Omo Reklamı .Vakıf Emeklilik Reklamı. İkea Reklamı.Kığılı Fotoğraf Çekimi. Defacto Fotoğraf Çekimi. Defacto Fotoğraf Çekimi . U.S. Polo Pijamam Çekimi.
 • Alev Cınbarcı
  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi.Ankara Ünv. Yaratıcı Drama.Dialog (Oyunculuk Eğitimi) – (1992-1994).Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları – (1994-1996). Hyundai Accent “Yol Istiyoruz” Kampanya Reklamı– (2000)Knorr Bulyon Reklamı- 2000“Seda Her Derde Deva” Sitcom & Reklam Formatında 13 Bölüm – (2003)Aliya dizisi (Savcı Edina) – Yönetmen: Ahmed İmamoviç – (2017)Küçük Kadınlar Kanal D (Şükran) – (2011) Fox TV “Dinle Sevgili” (Feride) “Canım Benim” (Canan) – (2012)
 • Eren Recep Bilen
  Minik yıldız oyuncumuz Eren Recep Bilen birkaç reklam ve katalog çekimi deneyiminden sonra, Koca Koca Yalanlar Dizisine, Kerem karakteri ile dahil oldu.
 • Batuhan Davutoğlu
  Minik yıldız oyuncumuz Batuhan Davutoğlu birçok reklam ve katalog çekimlerinde yer aldı. Lc Waikiki `nin çocuk yüzü olan Batuhan, son olarak Siyah Beyaz Aşk dizisinde Özgür karakterini canlandırmıştır. Tarkan`ın Yolla Klibi. Eti Süt Burger Reklamı. Defacto Fotoğraf Çekimi. Playdough ReklaLc Waikiki 2017 Back To Shocoll. Lc Waikiki 2017-2018 Sonbahar Kış Fotoğraf Çekimi.Panço Fotoğraf Çekimi.
 • Mihrimah Cankur
  Minik yıldız oyuncumuz Mihrimah Cankur birçok reklam projesinde yer aldıktan sonra AVLU dizisi kadrosuna Öykü karakteriyle dahil olmuştur.Reklam: Toyota Hibrid (2017). İkea (2017). Arçelik Süpürge (2017). Kızılay Reklamı (2017)AVLU DİZİSİ ANACAST- ÖYKÜ KARAKTERİHadi Be Oğlum (2018)
 • Kerim Tuna Kaba
  Minik yıldız oyuncumuz Kerim Tuna Kaba, Siyah Beyaz Aşk dizisinde 1 sezon yer aldı ve ardından ArifV216, Hedefim Sensin gibi sinema filmlerinde ünlü komedyenlerle çalışma fırsatı buldu. Nisan 2019 itibariyler Kanal D de yayınlanmaya başlayacan Leke Dizisinde başrol de yer alan Murat karakterini canlandırmaktadır. Reklam: Oreo Reklamı (2015). Brillant Reklamı (2017).Dizi: Siyah Beyaz Aşk 1 Sezon- KanalD (2017)Sinema Filmi:Hedefim Sensin (2018).ArifV216 (2017). İçimde Akan Nehir (2013)Defacto Katalog Çekimi (2016-2017)
 • Brando Morigi
  Bir çok reklam, katalog çekimi vb. projelerde yer alan yıldız oyuncumuz Brando Morigi Menajerlik kadromuzda. Son işi - Lc Waikiki markasının 2019 Yaz Bahar ve 2019 Sonbahar Kış Kampanya yüzü olan genç yeteneğimiz Yupo, Enerya, Defacto gibi bir çok markanın reklam yüzü oldu. Aynı zamanda Çağan Irmağın çektiği Rüzgar Sinema Filminde rol aldı.